Jak zwiększyć apetyt na seks

Jak zwiększyć apetyt na seks?

Staramy się mieć jak najlepsze stosunki z naszym partnerem. Natomiast apetyt na seks nie zawsze jest wysoki. Zdarza się, że libido u mężczyzny i kobiety zaczyna opadać. Co więc należałoby uczynić, aby taka chęć na seks pojawiała się niemalże codziennie.

Warto przyjrzeć się temu, jakie korzyści otrzymujemy, gdy stosunek seksualny jest czymś często spotykanym w naszym związku. Badania pokazują, że seks ma bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, jak i poprawne funkcjonowanie organizmu.

Co zmniejsza chęć na seks?

Co zmniejsza chęć i apetyt na seks?

Wiele sytuacji czy nawet stan zdrowia może sprawiać, że ochota na seks jest coraz niższa. W tym celu należy w pełni zadbać o stan swojego zdrowia. Jeśli odczuwamy, że jesteśmy chorzy bądź zmęczeni, to wprowadźmy odpowiednie zmiany w swoim życiu. Czasami należy jeszcze dowiedzieć się, jakie zdanie na ten temat posiadają pewni specjaliści, lekarze i seksuolodzy. Także oni są w stanie udzielić nam cennego wsparcia w tym kierunku. I nigdy nie powinniśmy się wstydzić skorzystać z ich pomocy.

Warto regularnie rozmawiać ze swoim partnerem, o naszych uczucia, naszych problemach, także tych seksualnych. Jeśli będziemy pod tym względem otwarci, to wzajemnie możemy sobie pomagać. I chętnie rozwijamy się pod względem seksualnym. Poznajmy więc odpowiedni sposoby na zwiększenie apetytu na seks.

Zwiększenie apetytu na seks – odpowiedni czas i miejsce

Jak zwiększyć apetyt na seks - skuteczne sposoby

Okazuje się, że czas stosunków seksualnych jest dość istotny. Czasami sprzyja on życiu erotycznemu, natomiast innym razem wręcz przeciwnie. Nie chcemy zajmować czasu naszemu partnerowi na seks, jeśli jest bardzo zajęty, wykonuje pracę, rozwiązuje pewne problemy. O wiele lepiej, jeśli seks pojawia się wieczorem bądź inną porą, gdy wszystko udało się nam wspólnie pozałatwiać i możemy oddać się najbliższemu relaksowi. To sprawia, że tak często na seks decydujemy się późnym wieczorem, gdy cały dzień już za nami.

Inna sprawa, jeśli znajdujemy się na urlopie. Tutaj także rano i po południu mamy sposobność zdecydować się na seks. Jeśli taki seks dokładnie zaplanujemy obie z kalendarzu, to tym bardziej będziemy skłonni się z tego wywiązać. Czy warto? Okazuje się, że tak, ponieważ o wiele łatwiej jest nam pamiętać.

Ważna rzecz dotyczy również tego, gdy decydujemy się na ten stosunek seksualny. Miejsce w hotelu, naszym domu, mieszkaniu, może być bardzo wiele. Najlepiej, aby za każdym razem nie było to te same miejsce. Starajmy się urozmaicać swoje życie seksualne pod tym względem. Możliwe, że to sprawi, jak po pewnym czasie odniesiemy z niego jeszcze większa satysfakcję.

Bliskość i intymność to połączenie, o którym powinniśmy pamiętać, gdy widzimy się z naszym partnerem. Nigdy nie powinniśmy przejść obok niego obojętnie. W taki sposób skutecznie pokazujemy mu, że bardzo nam na nim zależy. Przybliżamy się wtedy emocjonalnie, budujemy wzajemne relacje i to buduje nasz związek. Dzięki temu później o wiele łatwiej jest nam przekraczać kolejne seksualne granice.

Miłe słowa

Miłe słowa zwiększają apetyt i ochotę na seks

Okazuje się, że słowa wypowiadane przez partnerów mają bardzo istotny wpływ na przebieg ich relacji seksualnych. Jeśli więc chcemy poprawić swoją sytuację pod tym względem, to dokładnie zastanówmy się nad tym, jak zwracamy się do naszego partnera, jakich słów używamy oraz tonu. Możliwe, że jest sporo do poprawy. Dobrze wyeliminować krytykę, ironię i inne niepotrzebne rzeczy, które mogą jedynie burzyć nasz związek.

Dodatkowo warto jest planować sobie prezenty czy randkę z naszym partnerem. Dzięki temu każdego tygodnia będziemy wzajemnie o sobie pamiętać. To dla nas dowody miłości, które mają dość duże znaczenie na to, jak na siebie patrzymy i jak jesteśmy ze sobą związani pod względem emocjonalnym.

Podsumowanie: Pod wieloma względami można poprawić swoje życie seksualne. Ale warto zawsze wychodzić z założenia, że również i my mamy w tym kierunku coś do poprawienia. Nie chcemy wszystkie zrzucać na naszego partnera. Możliwe, że pod względem stanu zdrowia i aktywności fizycznej musimy coś poprawić. Jeśli tak, to jak najszybciej powinniśmy się na to zdecydować. Później będziemy zadowoleni z nowych doznać seksualnych.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij