Bielizna erotyczna – czy poprawia życie seksualne?

Bielizna erotyczna – czy poprawia życie seksualne?

Często można spotkać się z powszechnie znanym twierdzeniem, że kobieta w erotycznej bieliźnie jest w stanie wywołać o wiele większą ekscytację u mężczyzny, niż gdy jest ona całkiem naga. Majtki koronkowe, eleganckie biustonosze czy rajstopy bądź pończochy to produkty nieustannie cieszące się wysokim powodzeniem pośród klientów sklepów z bielizną.

Producenci dostarczają coraz nowsze modele, tworzone z różnych tkanin, posiadające oryginalne fasony i kształty oraz dostępne w wielu różnych kolorach. Ich miłośnikami są zarówno panowie, jak i panie, które dzięki nim mogą uwydatnić swoje atuty i czuć się bardziej atrakcyjnie. Na czym polega ich fenomen?

Jak bielizna erotyczna wpływa na kobietę i jej samopoczucie?

Wiele osób twierdzi, że bielizna o charakterze erotycznym, jest wynalazkiem stworzonym z myślą o mężczyznach i ma służyć zwiększeniu ich satysfakcji. Jest to część prawdy, ponieważ panowie faktycznie są wzrokowcami i nic tak nie działa na ich zmysły, jak widok subtelnie uwydatnionej kobiecości na każdy odcinku ciała ukochanej. Żeby jednak uzupełnić całościowy obraz sytuacji, warto zwrócić uwagę, że fankami erotycznej bielizny (np. zmysłowy peniuar) równie często są panie.

Korzystanie z niej wpływa bowiem w znacznym stopniu na podwyższenie poczucia własnej atrakcyjności czy polepszenie nastroju. Każda z nas lubi czuć się elegancko i seksownie, a taki efekt bardzo łatwo osiągnąć, włączając do posiadanej garderoby kilka egzemplarzy o nieco bardziej ognistym wydźwięku. Poszczególne modele takiej bielizny pozwalają uwydatnić posiadane atuty i przykuć uwagę ukochanego, zapewniając kobiecie satysfakcję z bycia pożądaną.

Wbrew obiegowym opiniom, majtki koronkowe bądź inne rodzaje bielizny erotycznej mogą, oprócz efektownego wyglądu, być również wygodne. Sprzyja temu staranny dobór rozmiaru i modelu oraz nowe technologie, wdrażane przez producentów, takich jak choćby ten: http://www.kinga.com.pl/figi.

Wpływ życia seksualnego na zdrowie fizyczne i psychiczne

Regularne współżycie niesie za sobą kilka korzyści o znaczeniu czysto zdrowotnym. Satysfakcjonujące zbliżenie przyczynia się do wydzielania przez organizm substancji o pozytywnym wpływie na samopoczucie i ogólne funkcjonowanie. Dodatkowo, jak każdy wysiłek fizyczny, poprawia ukrwienie i dotlenienie poszczególnych mięśni i tkanek oraz – o czym również warto wspomnieć – pomaga spalić kalorie. Jeżeli do uzyskania takich efektów może przyczynić się nieco bardziej fikuśna koszula nocna, to dlaczego właściwie nie spróbować, zwłaszcza że takie seksowne fatałaszki sa na wyciągnięcie ręki w dowolnym sklepie internetowym, takim jak choćby ten: http://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/kolekcja-koszulki-nocne.

Jeszcze ważniejsze są korzyści psychiczne (w tym emocjonalne), wynikające z częstego współżycia partnerów w stałym związku. Jeżeli współtowarzyszy im otwartość i szczerość w komunikacji, wspieranie się na co dzień oraz wspólna chęć urozmaicenia życia seksualnego, to partnerzy są na jak najlepszej drodze do stworzenia udanego związku na lata.

Świadomość otrzymywanego wsparcia w różnych, nawet najbardziej prozaicznych, sprawach oraz poczucie bycia potrzebnym drugiej osobie to jedne z ważniejszych czynników, wpływających na szczęśliwe życie. Satysfakcjonujące wieczory bądź noce (i nie tylko), spędzone w sypialni, są natomiast doskonałym jego uzupełnieniem, nadając mu dodatkowego kolorytu.

Zmysłowa koszula nocna i inne urozmaicenia w małżeńskiej alkowie

Umiejętnie dobrana kreacja do sypialni potrafi skutecznie rozpalić na nowo, nieco nadwątlony z biegiem lat, ogień namiętności. Ze względu na znaczną przewagę zmysłu wzroku w kształtowaniu doznań erotycznych u mężczyzn, warto stosować tego typu zabiegi. Seksowne szpilki, odpowiednie oświetlenie czy bielizna erotyczna przyczyniają się do stworzenia idealnej atmosfery na miłosne igraszki. Atrakcyjny wygląd, osiągnięty m.in. za sprawą odpowiednio dobranej koszuli nocnej, wpływa również na samopoczucie pań na co dzień.

O wiele lepiej czujemy się, przystępując do porannego makijażu czy wędrując do łóżka po wieczornej kąpieli, prezentując się elegancko, subtelnie i seksownie. Taki strój sprzyja też rozbudzeniu partnera. Jeżeli dotychczas najczęściej widział on swoją kobietę w „zwyczajnej” piżamie i bieliźnie o zaletach wyłącznie praktycznych, po poznaniu zalet, jakie daje np. zmysłowy peniuar, jego ochota na częste rzucanie się w wir namiętności może znacznie wzrosnąć.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij