Gra wstępna- jakie są jej tajemnice?

Gra wstępna, jak sama nazwa wskazuje, powinna mieć miejsce przed właściwym seksem. Polega ona na pieszczotach miejsc erogennych, dzięki którym łatwiej jest wywołać podniecenie. Dla wielu kobiet gra wstępna stanowi podstawę udanego stosunku seksualnego. Do poczucia satysfakcji mężczyźni zazwyczaj potrzebują kilku minut, podczas gdy kobiety nawet pół godziny lub więcej. Co ciekawe, panowie także deklarują czerpanie przyjemności z gry wstępnej. Jak powinna zatem wyglądać idealna gra wstępna i jakie są jej tajemnice?

Gra wstępna i jej tajemnice – czym ona w ogóle jest?

Pojęcie gry wstępnej jest niezwykle szerokie. Zazwyczaj ma ona miejsce przed stosunkiem płciowym. Grą wstępną określa się szereg czynności, które mają na celu zwiększenie podniecenia seksualnego oraz doznań u partnerów. Jej tajemnicą są wszelkie działania, których zadaniem jest przygotowanie ciała i zmysłów do namiętnego stosunku. 

Czym jest więc gra wstępna? Gra wstępna to intymnie zachowania, pieszczoty wrażliwych miejsc erogennych, to także pocałunki i zabawa z gadżetami miłości, które znajdziesz w sex shopie Veneria. Gra wstępna to także działania, które wpływają na psychikę partnera, a należą do nich np. pikantne słowa i namiętne komplementy. 

Ile czasu powinno się poświęcić na grę wstępną?

Czas gry wstępnej uzależniony jest od potrzeb, a także preferencji partnerów. Na długą grę wstępną decydują się zazwyczaj osoby w średnim wieku. Krótsza gra wstępna dominuje u osób młodych, które są niecierpliwe. Ciekawy jest fakt, że ponad połowa Polaków deklaruje, że na grę wstępną poświęca około 20 minut, podczas gdy zaledwie 3 proc. twierdzi, że ich miłosne zabawy przed seksem trwają ponad godzinę. 

Gra wstępna- jaki jest jej cel?

Głównym celem gry wstępnej jest wywołanie silnego podniecenia u kobiety. Tajemnicą gry wstępnej jest to, że doprowadzi ona do lepszego ukrwienia narządów płciowych, do których należą łechtaczka i pochwa. Ułatwia to wytwarzanie śluzu. 

Śluz przyczynia się do tego, że początkowa faza stosunku jest dla kobiety mniej bolesna. Wskutek gry wstępnej zwęża się także ujście pochwy, co prowadzi do zwiększenia doznań mężczyzny w czasie penetracji. Należy pamiętać jednak o tym, by z gry wstępnej nie zrobić rutynowego przygotowania do stosunku. Gra wstępna pozwala partnerom na czerpanie ogromnej radości z ich bliskości, dlatego zdarza się, że czasami rezygnują oni z pełnego stosunku, by w pełni skupić się na czynnościach urozmaicających życie seksualne. Gra wstępna nazywana jest niekiedy białym seksem. 

Elementy i tajemnice gry wstępnej 

Najczęściej zdarza się tak, że każdy z kochanków posiada inne potrzeby i ma odrębne oczekiwania co do gry wstępnej. Kobiety pragną długich i delikatnych pieszczot, a mężczyźni są wzrokowcami, zatem oczekują seksownego przebrania, czy sexi  bielizny erotycznej. Warto więc obserwować partnera, by móc dostrzec to, co mu się podoba. 

Jak najlepiej rozpocząć grę wstępną? Świetnym sposobem na sam początek są pikantne rozmowy, a także wymienianie się dwuznacznymi wiadomościami w ciągu dnia. Tajemnicą udanej gry wstępnej jest porzucenie myśli o problemach dnia codziennego, a także wyłączenie telefonu i innych rozpraszaczy. Jest to czas, który powinno się przeznaczyć tylko dla siebie. 

Gra wstępna to wyostrzenie zmysłów takich jak dotyk, słuch, smak, a także wzrok. Jeśli chcesz doprowadzić partnera do ekstazy, wyostrz jego zmysły i załóż https://veneria.pl/63-bielizna-erotyczna, która spotęguje jego pożądanie. Warto przyłożyć się do pieszczot, podczas których można sobie także w seksowny, subtelny sposób podpowiadać. Niektóre słowa podczas gry wstępnej wypowiedziane w stronę partnera, mogą zwiększyć jego doznania i satysfakcję z seksu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij