Jak kajdanki rozpalają żar w związku?

W każdym związku następuje moment, w którym czujemy, że powolutku wkrada się między nas a partnera nuda. Choć początki związku są gorące a seksu jest nam ciągle mało, w miarę upływu czasu relacje się zmieniają. Jest to zupełnie naturalny stan rzeczy i nie jesteśmy w stanie w żaden sposób temu zapobiec.

Możemy natomiast wprowadzić w nasz związek zupełnie nowe akcesoria do bielizny, które sprawią, że nadal będziemy intrygujące dla naszego partnera i wciąż będziemy wzbudzać jego pożądanie. Doskonałym przykładem takiego przedmiotu są kajdanki z futerkiem, które doskonale sprawdzą się podczas gry wstępnej, jak i w dalszym etapie zabaw…

Jak się zbliżyć do siebie?

Mnóstwo par, które mogą pochwalić się długim stażem związku, rezygnuje z gry wstępnej lub traktuje ją zupełnie po macoszemu. Na szczęście, taki gadżet erotyczny, jakim są kajdanki, mogą przypomnieć nam, ile przyjemności czerpiemy z tego etapu stosunku. Wspólne doznania, które wzmaga fakt, że nie możemy się ruszyć i jesteśmy uzależnieni od decyzji naszego partnera, w znacznym stopniu zbliżają nas do siebie i sprawiają, że związek jest pełniejszy. Nie tylko w sferze seksu, ale również na co dzień.

Dzielenie łóżka powinno nam kojarzyć się z przyjemnymi chwilami, również tymi poświęconymi na pieszczony i sprawianie sobie wzajemnej rozkoszy. Musi się ono stać azylem, dlatego nie należy się w nim kłócić czy omawiać problemy w szkole dziecka. Zdecydowanie rolą łóżka nie jest wysłuchiwanie wzajemnych pretensji, ale raczej westchnień rozkoszy i przyjemności. A aby je usłyszeć, warto zainwestować w różnego rodzaju gadżety erotyczne, które będzie można wykorzystać w trakcie wspólnej zabawy.

Pierwszy krok a’la Grey

Oczywiście, nie możemy oczekiwać, że to, co nas podnieca i sprawia, że chcemy więcej, będzie w równym stopniu nakręcało partnera. Dlatego też tak niezbędna jest rozmowa. Ale gdy już wspólnie ustalicie, co kręci Was najbardziej, zakup gadżetów powinien odbyć się, jak najszybciej.

Wiele kobiet przyznaje, że najbardziej podnieca je wyobrażenie, że nie mogą się ruszyć i są w stu procentach zdane na swojego mężczyznę – stąd tak duża popularność serii ”50 twarzy Grey’a”. Zatem kajdanki z futerkiem będą doskonałym pierwszym krokiem do zrealizowania tego pragnienia.

Podobno futerkowe kajdanki są najpopularniejszym prezentem dla przyszłych panien młodych – nic dziwnego. Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem a wspólne wymyślanie i realizowanie kolejnych pomysłów znacznie zbliża do siebie partnerów, co sprawia, że związek jest trwalszy.

Świetnym pomysłem dla par, które mają już niemały staż związku jest połączenie dwóch gadżetów erotycznych – kajdanek z futerkiem oraz opaski na oczy. Wszyscy wiemy, że gdy oczy nie widzą, wyostrzają się pozostałe zmysły a dodatkowa świadomość, że wszelki ruch jest uniemożliwiony, podkręca atmosferę.

Poprawienie jakości seksu? Nic prostszego

Fajne akcesoria do bielizny są w stanie w znacznym stopniu poprawić jakość seksu i dać z niego jeszcze więcej radości. Wiele osób wciąż jeszcze wstydzi się wizyty w sklepie z gadżetami erotycznymi, zupełnie niesłusznie. Jednak dla takich osób doskonałym rozwiązaniem jest wizyta w sklepie ”online”, gdzie wspólnie z partnerem lub partnerką możecie wybrać najbardziej interesujące Was gadżety.

Kajdanki erotyczne mogą być również doskonałym prezentem walentynkowym, który podniesie temperaturę związku i przypomni Wam, jak było na samym początku, gdy nie mogliście oderwać od siebie rąk.

Kajdanki erotyczne to gadżet, który z pewnością każda para wykorzysta w swojej sypialni. Już sam o założenie kajdanek sprawia, że kobieta czuje się zdecydowanie seksowniej i jest bardziej pewna siebie. Wiele osób potwierdza, że jest to gadżet, który rozpalił żar w ich związku, wzbogacił każdą grę wstępną o niezapomniane przeżycia a seks był jeszcze bardziej udany niż do tej pory.

Z pewnością jest to gadżet, który może sprawić, że od nowa zapragniecie swoich ciał i nie będziecie chcieli wychodzić z sypialni, i nie tylko. Jest to zdecydowanie doskonały produkt dla osób, które czują, że w ich związku brakuje namiętności a ogień powoli wygasa.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij