Jak rozpoznać nieodpowiedniego mężczyznę?

Kobiety wybierają mężczyzn według określonego porządku. Szukają typowego samca alfa, który będzie dla nich odpowiednią podporą i bezpieczeństwem. Kobiety w swoim wyborze nie zawsze kierują się logiką, tylko chwilą, przez co przyszły wybranek może różnić się od wymarzonego księcia z bajki. Na samym początku nie sposób poznać prawdziwego oblicza faceta: miły, uprzejmy pomocny- wydawałoby się, że ideał, ale po czasie ten obraz drastycznie się zmienia. To właśnie wtedy kobieta ma świadomość, że wybrała nieodpowiednia faceta.

Niektóre panie starają się negować ten fakt, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą uczucia, ale podtrzymywanie takiej znajomości jest niczym innym jak toksycznym związkiem, który niszczy, a nie buduje. Takie niezdrowe relacje nie mają szans powodzenia, a facet nie zmieni się i nie można na to liczyć.

Facet może być atrakcyjny, zaradny, a nawet czarujący, ale to nie oznacza, że będzie on postępował właściwie z kobietą, a panie nie zdają sobie z tego sprawy. Toksyczne znajomości potrafią mocno przełożyć się na życie człowieka, dlatego też zbyt szybkie zawarcie związku może się okazać błędem, jeśli kobieta wpadnie w pułapkę złych relacji, to tego typu działanie może zrujnować życie.

Jak rozpoznać niewłaściwego faceta?

Faceci potrafią dobrze się maskować i nigdy nie mówią wprost o swoich zamiarach. Baczna obserwacja oraz kojarzenie faktów, pozwalają na rozpoznanie tego złego. Jeśli mężczyzna nigdy nie ma czasu, a jednocześnie nie respektuje naszych planów znajdując dziesięć różnych powodów, dla których nie mógł się z nami spotkać, to wyraźny znak, że taka osoba nie ma poważnych zamiarów wobec nas.

Jeśli facet twierdzi, że to nasza wina i nie potrafi przeprosić za swoje zachowanie, to lepiej od razu wycofać się z takiej znajomości, ponieważ nie prowadzi ona do niczego dobrego. Jeśli mężczyzna nie odpowiada na telefony, a sam nie dzwoni, to jego zachowanie wydaje się bardzo niegrzeczne. Może to też oznaczać obojętność z jego strony lub po prostu w tym samym czasie spotyka się z wieloma innymi kobietami.

Jeśli taka sytuacja ma miejsce i telefon milczy od dłuższego czasu, to kobieta powinna się dobrze zastanowić czy warto kontynuować znajomość z takim mężczyzną. Panie powinny też unikać narcyzów, czyli mężczyzn zakochanych we własnym wyglądzie. W takim związku kobieta nie ma nic do powiedzenia i jej zdanie zawsze jest marginalizowane. Facet poza własnym odbiciem w lustrze nikogo nie dostrzega, a kobieta po czasie jest zirytowana takim faktem. Takich mężczyzn trzeba po prostu unikać, bo nie wniosą niczego do życia.

Liczy się osobowość, nie ciało

Kobiety szukające odpowiedniego mężczyzny muszą zmienić postrzeganie rzeczywistości. Nie należy skupiać się na wyglądzie faceta, ponieważ sam wygląd nie gwarantuje nam tego, że facet będzie dobry i kochany. Zamiast na kwestiach zewnętrznych kobieta powinna skupić się na charakterze mężczyzny. To właśnie charakter faceta pokazuje, jaki ma on stosunek do kobiet. Panie powinny sprawdzić mężczyznę, jaki naprawdę jest, a nie żyć iluzją czy otoczką, która jest tylko maską, a w rzeczywistości facet okazuje się zupełnie kimś innym. Na to wszystko trzeba zwrócić uwagę.

Odpowiedzialny i zaradny

Facet musi być odpowiedzialny i sumienny, ponieważ tylko taka osoba jest w stanie zadbać właściwie o związek, a jednocześnie kobieta nie czuje się wtedy samotna czy opuszczona. Wybór mężczyzny to często decyzja ostateczna, dlatego też warto się zastanowić i wybrać mężczyznę, a nie chłopca marzyciela czy narcyza, dla którego kobieta jest tylko przedmiotem. Panie muszą więc mądrze wybierać swoich przyszłych partnerów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij