Wakacje i nietrzymanie moczu – jak sobie radzić podczas urlopu

Wakacje i nietrzymanie moczu – jak sobie radzić podczas urlopu?

Nietrzymanie moczu to wyjątkowo kłopotliwa przypadłość, która stanowi problem zarówno kobiet jak i mężczyzn. U pań występowanie nietrzymania moczu jest jednak ponad dwukrotnie częstsze, co ma związek z przebytymi przez nie ciążami, porodami, a także zmianami hormonalnymi w okresie menopauzy.

Wiele osób cierpiących z powodu nietrzymania moczu ma wiele obaw, szczególnie podczas wyjazdów, kiedy trudniej ukryć ten intymny problem. Jak można poradzić sobie podczas urlopu? Jak się okazuje wcale nie jest to takie trudne!

Jak zapanować nad dolegliwościami nietrzymania moczu w czasie urlopu?

Nie da się ukryć, że nietrzymanie moczu jest mało komfortową, a wręcz krępującą dolegliwością, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy spędzamy sporo czasu na świeżym powietrzu i jesteśmy aktywni – a przynajmniej taki mamy plan. Wakacje spędzane nad morzem czy jeziorem to kolejne wyzwanie, bo przecież podpasek i pieluchomajtek nie da się ukryć pod bikini. Co więc robić?

Poza wizytami u lekarza, stosowaniem się do zalecanych ćwiczeń i przyjmowaniem leków, możemy zadbać o odpowiednią higienę, która poprawi jakość naszego życia. Wakacyjny wyjazd może zatem być wyjątkowo udany, a kłopot mniej uciążliwy.      

Higiena w przypadku nietrzymania moczu jest kluczowa dla utrzymania komfortu. Warto zatem zakupić odpowiednie środki higieniczne, np. wyjątkowo praktyczne tampony na nietrzymanie moczu URITAM. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są niewidoczne pod strojem kąpielowym bądź innymi letnimi kreacjami. Zastosowanie tego rodzaju produktów pozwala cieszyć się wieloma godzinami miło spędzonego czasu w gronie najbliższych, bez krępujących sytuacji. Tampony nie muszą być wyjmowane podczas opróżniania pęcherza, co ma ogromne znaczenie dla wygody osoby cierpiącej na nietrzymanie moczu. Wszelakie aktywności jak zwiedzanie, spacery, chodzenie po górach, będą czystą od teraz przyjemnością!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij