Ćwiczenia mięśni Kegla dla mężczyzn

Ćwiczenia mięśni Kegla pozwalają na kontrolowanie wytrysku oraz wzmocnienie doznań podczas orgazmu. Mężczyźni, którzy regularnie ćwiczą takie mięśnie, mają większą szansę na wielokrotny orgazm. Dlatego warto się zastanowić nad zaczęciem ćwiczenia mięśni Kegla.

Zapewne wielu z was użyło już wcześniej mięśni Kegla. Używa się ich na przykład podczas wstrzymywania moczu podczas sikania. Mięśnie Kegla wykorzystuje się także, żeby poruszyć penisem podczas erekcji. Mięśnie te znajdują się między odbytem a moszną.

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Ćwiczenie mięśni Kegla jest naprawdę przyjemne. Można je ćwiczyć tak naprawdę w każdym miejscu i o każdej porze. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś na plaży, oglądasz meczy czy siedzisz przed komputerem. Najlepiej zacząć od kilku głębokich wdechów. Następnie zaciśnij mięśnie i przytrzymaj je przez 5 sekund. Takie ćwiczenie powtórz jakieś 5 razy z kilkusekundowymi przerwami.

Ćwiczenia mięśni Kegla najlepiej powtarzać dwa razy dziennie. Pamiętaj o tym, że regularnie ćwicząc powinieneś zwiększać ilość powtórzeń do około 5 minut. Jeżeli robisz już ćwiczenia po 5 minut i nie sprawiają Ci one żadnej trudność, warto zmienić czas trwania pojedynczego ćwiczenia. Możesz zacząć po tygodniu zaciskać mięśnie Kegla na 10 sekund. Zwróć jednak uwagę na to, żeby nie napinać reszty swojego ciała. Dlatego kontroluj swoją ręką czy na przykład dolne partie brzucha są napięte. Jeśli są, rozluźnij się i zacznij od nowa. Po ćwiczeniu odpocznij pięć sekund i powtarzaj je przez kolejne pięć minut. Podczas ćwiczenia takich mięśni bardzo ważne jest to, żeby okresowo zmieniać ilość powtórzeń, czas pojedynczego ćwiczenia oraz czas całego treningu.

Pamiętaj o tym, że mięśnie Kegla działają tak jak reszta mięśni, dlatego nie należy ich nadwyrężać. Unikaj więc ćwiczenia tego samego mięśnia codziennie. Ćwiczenia powodują mikrourazy mięśni. Dzięki temu regenerują się one i odbudowują, przez co stają się mocniejsze. Po długim okresie ćwiczenia mięśni, mikrourazy mogą nachodzić się na siebie, co powodować będzie kontuzje oraz bóle. Najlepiej więc robić jedno lub dwu dniowe przerwy pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami.

Jeśli chcesz uatrakcyjnić swoje życie erotyczne, sprawdź takie gumowe lale.

Podsumowując

Ćwiczenie mięśni Kegla może przynieść naprawdę wiele korzyści. Przeznaczone są one nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Jeżeli zależy Ci więc na kontrolowanie swojego wytrysku oraz wzmocnienie doznań podczas orgazmu, koniecznie zacznij ćwiczyć swoje mięśnie. Wielokrotny orgazm brzmi naprawdę kusząco, jednak należy regularnie ćwiczyć, aby go osiągnąć. Wzmocnione mięśnie Kegla działają cuda. Kobiety na przykład mogą liczyć na łatwiejszy i mniej bolesny poród, zmniejszenie ryzyka nie trzymania moczu i zwiększenie doznań podczas stosunku. Jeżeli oboje będziecie ćwiczyć mięśnie Kegla, wrażenia z seksu będą niezapomniane!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij