Kulki i koraliki analne – dla kogo

Kulki i koraliki analne – dla kogo?

Kulki i koraliki analne to już stałe gadżety, które możemy znaleźć w każdym sklepie z akcesoriami erotycznymi. Mimo że są tak powszechne, wiele osób wciąż ma problemy z tym, żeby je zaakceptować i wypróbować samodzielnie. A okazuje się, że ich stosowanie może mieć również zalety zdrowotne. Zarówno dla pan jak i panów.

Niektórzy, słysząc cokolwiek o kulkach analnych albo też koralikach, odwracają wzrok i nie zgadzają się na to, żeby spróbować ich używać. Wynikać to może ze wstydu lub – jak na przykład wśród heteroseksualnych mężczyzn – ze strachu o poczucie własnej męskości czy przynależności do swojej orientacji seksualnej. Mówi się jednak, że nasze punkty intymne nie są oznaczone poprzez orientację seksualną, więc nie ma znaczenia czy jesteśmy heteroseksualni, biseksualni czy może homoseksualni – wszyscy odczujemy taką samą przyjemność z kulek i koralików.

Zanim jednak przejdziemy do meritum, warto przypomnieć sobie, w jaki sposób zbudowane są kulki oraz koraliki. Obie formy są do siebie bardzo podobne i można je ze sobą pomylić. Określeń kulki i koraliki bowiem używa się zamiennie. Akcesoria te zbudowane są z różnej ilości kulek bądź koralików połączonych ze sobą najczęściej gumowym lub silikonowym „sznurkiem”.

Kulki i koraliki analne – dla kogo?

Kulki analne okażą się idealnym gadżetem dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować w swoim życiu erotycznym czegoś zupełnie nowego. Lubować się w nich będą jednak również ci, którzy są już doświadczeni w seksie analnym i chcieliby móc sami się zaspokajać.

Warto wiedzieć, że kulki analne idealnie sprawdzą się w sypialni tych, którzy liczą na głębsze doznania i potężniejsze orgazmy. Wystarczy podczas seksu lub masturbacji klasycznej zacząć penetrować swój odbyt kulkami bądź koralikami. Kiedy już poczujemy, że zbliża się „ta chwila”, możemy intensywnie je wyciągnąć i… zatopić się w nieopisanej przyjemności!

Kulki i korale analne znajdziesz w sklepie https://exclusivesexshop.com/akcesoria-erotyczne-korale-i-kulki

Gadżety te również mogą stanowić ciekawe urozmaicenie naszego seksu. Wspólna zabawa kulkami – czy to w męskim czy damskim odbycie – może zakończyć się niespodziewanym i przede wszystkim nieziemskim szczytowaniem!

Co ważne – kulek analnych powinni w celach zdrowotnych używać zwłaszcza mężczyźni. Dzięki nim mogą regularnie masować swoją prostatę, co przyczyni się do zatrzymania jej przerostu w przyszłości.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij