Jak szukać drugiej połówki Serwisy randkowe, szybkie randki

Jak szukać drugiej połówki? Serwisy randkowe, szybkie randki…?

W ostatnich latach modnym stało się bycie singlem. Żyjemy w ciągłym biegu i nie mamy czasu, siły ani energii, aby angażować się w poważne związku. Niektórzy zranieni bolesnymi doświadczeniami boją się zacząć nową relację w obawie przed kolejnym rozczarowaniem. Niemniej jednak każdy czasem odczuwa pustkę spowodowaną brakiem bliskości oraz poczucia, że ktoś w domu na niego czeka. Dlatego w poniższym artykule podpowiadamy, gdzie można znaleźć swoją drugą połówkę.

Szybkie randki – zalety speed dating

Moda na szybkie randki przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, a swoje początki miały już pod koniec lat 90. Ich popularność zyskała tak wielkie uznanie, że swoim zasięgiem objęły cały świat. Jest to ciekawa forma poznawania nowych ludzi, a na czym polega szybka randka, wyjaśnia blog www.narandce.pl. Osoby zainteresowane takim spotkaniem zapisują się na stronie internetowej organizującej tego typu wydarzenie. Po zakończeniu zapisów każdy uczestnik otrzymuje wiadomość z informacją gdzie oraz o której godzinie odbędzie się spotkanie. Może na nie przyjść od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu osób. Na samym początku każdy dostaje kartki z imionami wszystkich osób, z którymi będą rozmawiać. Mogą na nich wypisywać wszystkie swoje uwagi i komentarze i zaznaczyć, z którymi osobami chcieliby się spotkać. Panie zajmują wybrany stolik, przy którym siedzą do samego końca spotkania, a mężczyźni po upływie określonego czasu przesiadają się do kolejnego. Czas na rozmowę wynosi zaledwie kilka minut. Kiedy wszystkie pary odbędą ze sobą rozmowę, spotkanie dobiega końca. Wypełniane kartki są zabierane, a uczestnicy spotkania otrzymują drogą mailową jego wyniki. Ci, którzy wybrali siebie nawzajem, otrzymują do siebie kontakt, by mogli umówić się na spotkanie już na własnych zasadach.

Szybkie randki cechuje przede wszystkim duża skuteczność, wysoka kultura, przyjemna atmosfera i dobra zabawa. To również duża oszczędność czasu, ponieważ w bardzo krótkim jego odstępie można ocenić, kim konkretnie jesteśmy zainteresowani. Speed dating gwarantują także anonimowość i bezpieczeństwo. Spotkania co prawda są płatne, ale ich cenę można spokojnie porównać do ceny biletu do kina.

Jak szukać miłości na portalu randkowym?

Serwisy i portale randkowe to miejsca, do których najczęściej zaglądają osoby szukające bratniej duszy. Mają one mnóstwo zalet jak choćby możliwość dopasowania potencjalnego partnera pod względem zainteresowań, pasji, cech fizycznych oraz osobowych. Dodatkowe testy psychologiczne umożliwiają dobranie w pary osób wyznających te same poglądy życiowe, wartości, cele, a to z pewnością pomoże w znalezieniu wspólnego języka. Randkowanie przez internet pozwala nawiązać znajomości również tym, którzy są nieśmiali i nie radzą sobie na co dzień w kontaktach międzyludzkich. Początek znajomości ogranicza się do rozmów online i gdy już oboje poczują „to coś”, mogą umówić się na spotkanie w realu.

Kiedyś zawieranie znajomości w taki sposób było wyśmiewane, a osoby rejestrujące się na portalach czy czatach, uważane za desperatów. Dzisiaj w dobie wiecznego pośpiechu, braku czasu na poznawanie ludzi, właśnie tego typu serwisy i portale dają szansę na poznanie kogoś wartościowego.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij