Wyjątkowy laser do epilacji

Wyjątkowy laser do epilacji

Jeśli zależy nam na pięknym wyglądzie naszej skóry, bez zbędnego owłosienia, możemy bez żadnych wcześniejszych przygotowań wybrać się na zabieg przeprowadzony przy użyciu lasera The Epi Lab®. To najbardziej zaawansowana technologia do usuwania niechcianych włosków z dowolnego miejsca naszego ciała. Dzięki niemu pozbędziemy się owłosienia w krótkim czasie, a, co najważniejsze, nie poczujemy żadnego bólu, niezależnie od tego, czy będziemy chcieli pozbyć się owłosienia z nóg, czy bikini.

Jest to możliwe z tego względu, że podczas zabiegu miejsce, które na które ma zostać skierowana wiązka fal, jest schładzane. Laser jest bowiem wyposażony w potrójny system chłodzenia, dzięki któremu miejsce poddane epilacji może być schłodzone nawet do -10 C. W praktyce oznacza to tylko jedno – pacjent, który podda się zabiegowi epilacji, nie odczuje nawet najmniejszego bólu, a co za tym idzie, będzie czuć się całkowicie komfortowo podczas całego zabiegu.

W dodatku laser ten nie powoduje żadnych skutków ubocznych, niezależnie od tego, czy skóra jest przebarwiona, z trądzikiem, czy też opalona. Wszystko zaś za sprawą homogenicznej plamki lasera, czyli zastosowaniu innowacyjnego systemu ogniskowa TAPER. Zatem z zabiegu epilacji można skorzystać dokładnie wtedy, gdy ma się na to ochotę, a nie w momencie, gdy skóra będzie na taki zabieg odpowiednio przygotowana. Możemy więc korzystać z tego rozwiązania praktycznie przez cały rok, a tuż po przeprowadzonym zabiegu nie zaobserwujemy żadnego zaczerwienienia.

Jest to zabieg nie tylko bezbolesny, ale również całkowicie bezpieczny. Bez względu na to, czy jesteśmy całkowicie zdrowi, czy też cierpimy na hiperprolaktynemię, hirsutyzm, hashimoto czy insulinooporność, w każdym z tych przypadków możemy bez obaw poddać się zabiegowi epilacji przy użyciu lasera The Epi Lab®. Jeśli więc mieliśmy jakiekolwiek obawy przed tym, czy pozbywanie się owłosienia z dowolnych partii naszego ciała jest w stu procentach bezpieczne, nie powinniśmy mieć już co do tego żadnych wątpliwości.    

Warto dodać, że zabieg epilacji przy użyciu tego lasera jest nie tylko całkowicie bezpieczny, ale również skuteczny. Wystarczy przeprowadzić jeden zabieg w określonym miejscu, by trwale pozbyć się niechcianego owłosienia. Tak zadowalające efekty udaje się uzyskać przy każdym typie skóry, niezależnie od jej fototypu. Laser ten usuwa każdy typ owłosienia, bez względu na to, jakiego jest ono koloru, czy typu, a nasza skóra pozostanie idealnie gładka bez jakichkolwiek przebarwień.  

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij