Prezent dla męża? Może torba męska na ramię?

Nic tak nie poprawia humoru i nastroju, jak wspólne obdarowywanie się. Zarówno otrzymywanie jak i dawanie prezentów, jest niezwykle przyjemne dla obydwu stron. Dlaczego więc nie podarować naszemu mężowi czegoś szczególnego? Czegoś, co na pewno go ucieszy i zwróci jego uwagę?

Torba męska na ramię – prezent doskonały!

Drogie Panie, czy wiecie, że torba męska na ramię jest prezentem idealnym? Jest ona praktyczna, wygodna w użyciu i wytrzymała. Z pewnością, Wasi obecni jak i przyszli mężowie docenią taki prezent. Poniżej, przedstawiamy zalety takiego upominku, dzięki którym Wasz Mąż będzie czuł się zobowiązany odwdzięczyć się równie atrakcyjnym prezentem.

Zalety toreb męskich na ramię.

1. Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda!

Zdajecie sobie pewnie sprawę z faktu, że noszenie torby w ręce nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem. Owszem, mamy do niej szybki dostęp, ale jedna z naszych rąk jest już zajęta. A co, jeśli uchwyt wrzyna się nam w ręce? Wtedy problem jeszcze bardziej się potęguje.

Tymczasem uchwyt na ramię jest o wiele wygodniejszy. Pozwala on, na łatwiejsze uchwycenie torby, i jednocześnie – na przeniesienie większych ciężarów. Dzięki uchwytowi na ramię, możemy szybko „przerobić” naszą torbę do pracy, w torbę którą możemy zabrać np w góry czy na wypad za miasto.

Ponadto, torba męska na ramię jest o wiele bardziej wytrzymała od standardowej torby. Jej konstrukcja jest dostosowana do jeszcze większych obciążeń, dlatego też tak łatwo nie ulegnie ona zniszczeniu.

2. Mnogość możliwości.

Torby męskie na ramię, to przeważnie konstrukcje, które posiadają mnóstwo różnych schowków, kieszeni i zamków. Co nam to daje? Wyobraźmy sobie torbę, w której takowych przegród nie ma. Co wtedy? Wszystkie nasze rzeczy, będziemy wrzucać „do jednego wora”. W praktyce więc, może się okazać, że trudno nam będzie odszukać rzeczy o znacznie mniejszej masie i rozmiarze.

Wprowadzenie przegród, zupełnie eliminuje ten kłopot. W ten sposób, zyskujemy miejsce, w którym możemy zaimplementować nasze drobne gadżety, takie jak klucze, pieniądze itd. Tym samym, porządkujemy wnętrze naszej torby i unikamy sytuacji, w której wszystko gubimy.

3. Pojemność – czyli zmieścimy wszystko.

Torby męskie to przede wszystkim torby pojemne. Ze względu na dużą liczbę wewnętrznych przegród, mogą one naprawdę dużo zmieścić. Niech Was nie zmyli ich stosunkowo niewielki rozmiar. Od dawna wiadomo, że odpowiednie rozplanowanie sprzętu, gwarantuje nam więcej przestrzeni.

Torby męskie, ze względu na swój charakter, mogą być śmiało wykorzystywane jako torby podróżne. Ale o tym w następnym akapicie…

4. Jedziemy na wakacje, czyli idealne zastosowanie toreb męskich na ramię.

Wakacje, to czas w którym chcemy odpocząć. Wybieramy się, często daleko od naszego domu, tylko po to, by odpocząć od otaczającej nas rzeczywistości. Niestety, wyjazd na wakacje zmusza nas również do tego, by zabrać ze sobą wiele potrzebnych rzeczy. Zakupienie wszystkiego „na miejscu” często jest po prostu nieopłacalne.

Torba na ramię, w takiej sytuacji sprawdzi się bardzo dobrze. Ze względu na charakterystykę samej torby, można w niej przenieść naprawdę dużo. Ponadto, dzięki wprowadzeniu zawieszki przez ramię, można sobie zwolnić rękę, która może się nam przydać podczas np górskich czy leśnych wędrówek.

Zainwestowanie w taki prezent z pewnością się nam opłaci.

5. Wytrzymałość.

Torby męskie na ramię, charakteryzuje duża wytrzymałość. Zresztą nic w tym dziwnego. Przecież są one przystosowane do przenoszenia bardzo dużych ciężarów. Co decyduje o wytrzymałości takiej torby?

– Odpowiednio wykonane szwy. Dzięki nim, torba może wytrzymać naprawdę wiele. Zanim sprezentujemy taką torbę naszemu mężowi, możemy sprawdzić czy wszystkie szwy trzymają się tak jak powinny.

– Dobrej jakości zamki błyskawiczne. Czy spotkałyście się już z tym, że zamek błyskawiczny w Waszej torbie nagle odmawia posłuszeństwa? Zanim więc zakupimy torbę męską z uchwytem na ramię, warto sprawdzić jak wygląda wspomniany zamek błyskawiczny i jak się zapina. Jeśli zauważymy, że zamek ten pracuje ciężko i zacina się od czasu do czasu, to uważajmy na taką torbę. Może się okazać, że już w kilka tygodni po zakupie, trzeba będzie oddać wspomnianą torbę do sklepu, na zasadach reklamacji.

Kilka zdań podsumowujących.

Z pewnością, torby męskie na ramię to idealny podarek dla Waszego męża. Nic w tym dziwnego, faceci kochają przecież rzeczy praktyczne i wygodne w użyciu.

Za zakupem takiej torby, optuje również fakt, że za jakiś czas same możemy z niej korzystać. Przykład? Opisywane kilka akapitów wyżej wakacje. Przenoszenie na duże odległości znacznej ilości towarów, może być znacznie łatwiejsze dzięki zakupionej przez nas torbie męskiej z uchwytem na ramię.

Oczywiście taki prezent, możemy bliskiej osobie podarować zawsze. Nie musimy ograniczać się wyłącznie do okresu świąt Bożego Narodzenia. Torby męskie z uchwytem na ramię, idealnie będą się sprawdzać jako prezent z okazji ważnych wydarzeń rodzinnych, urodzin itd.

Jednym słowem, torby męskie to prezent na każdą okazję!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Solier – Torby i teczki męskie

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij