Gama produktów Aura Botanica to nowość od marki Kerastase. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Przeznaczona jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Jakie składniki znajdziemy w olejku z tej serii?

Tym razem Kerastase chce zadbać o kobiety wyłącznie mocą naturalnych składników odżywczych. Po serii produktów Elixir Ultime wzbogaconej o Oleo-Complex można spodziewać się, że Aura Botanica to równie luksusowe i profesjonalne rozwiązanie w pielęgnacji. To się sprawdza. Produkty z tej serii opierają swoje działanie wyłącznie na naturalnych składnikach, które stanowią aż 98% całego składu. Bez dodatku silikonów i siarczanów. Wychodzi na to, że Aura Botanica to lepsze rozwiązanie niż Elixir Ultime. Czy jednak najlepsze?

Mocą naturalnych składników

Co zawiera olejek do włosów Aura Botanica? W składzie nie znajdziemy tego, co króluje w wielu innych produktach od Kerastase. Nie ma tutaj alkoholu, silikonów, parabenów, siarczanów i substancji konserwujących. Producent zapewnia, że 98% stanowią naturalne składniki pochodzenia roślinne, a pozostały niewielki procent to dodatkowe substancje odpowiedzialne np. za zmysłowy zapach olejku lub jego stabilną konsystencję.

Olejek do włosów Aura Botanica zawiera:

• samoański olej kokosowy,
• marokański olejek arganowy,
• olej z awokado bogaty w kwasy omega,
• uniwersalny olej jojoba,
• eteryczny olejek ze słodkiej pomarańczy.

W podróż z Aura Botanica może wybrać się każda kobieta, która chciałabym zapewnić swoim włosom miękkość i blask. To produkt bardzo dobry, jeśli mamy problem z suchymi końcówkami, sztywnymi włosami, niezdyscyplinowanymi kosmykami. Olejek Aura Botanica działa jak serum wygładzająco-nabłyszczające, zwłaszcza jeśli użyjemy go po umyciu włosów przed ich suszeniem.

Aura Botanica w naturalny sposób sprawia, że włosy:

• dużo łatwiej poddają się czesaniu i stylizacji,
• nabierają zdrowego i nieprzesadzonego blasku,
• są o wiele lepiej nawilżone, bardziej gładkie.

To dobry olejek do stylizacji i upiększania włosów, ale nie należy oczekiwać, że Aura Botanica dogłębnie zregeneruje i wzmocni pasma. Nie zawiera żadnych składników o silnym działaniu, a zawarte w składzie olejki nie będą odpowiednie dla każdego rodzaju włosów. Jeśli oczekujemy intensywnego działania, lepiej postawić na olejki dopasowane do porowatości włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ