Gdy pojawia się miłość

Dzisiaj uczucia wydają się bardzo skomplikowane. Wszystko rodzi się tak naprawdę w głowie jak i sercu i jest to nic innego, jak przemiana chemiczna, która z czasem staje się słabsza. Umysł człowieka to z pewnością wielka zagadka, którą nikt nie rozwiązał, ale jednocześnie jest to miejsce, gdzie rodzi się wiele wątpliwości. Uczucia, miłość to zawsze są dwie strony tego samego medalu. Nie zawsze uczucie są odwzajemnione przez co ktoś musi liczyć się z tym, że druga osoba niekoniecznie musi czuć tego samego. W miłości chyba najbardziej każdy obawia się o odrzucenie.

Powoduje to bardzo często smutek i przygnębienie, zwłaszcza jeśli na kimś nam naprawdę zależało. Niestety takie jest życie i trzeba się z tym po prostu pogodzić. Reakcja emocjonalna w tym wypadku jest chyba najmniej trafiona, ponieważ zamiast coś zmienić na lepsze, jeszcze bardziej zrazimy daną osobę. Poznawanie nowych kobiet to zawsze szansa, na rozpoczęcie lepszego życia. Nikt jednak nie mówił że będzie łatwo, zwłaszcza jeśli uczucia są dla nas trudnym tematem. Nikt od razu nie przyznaje się do uczuć, zawsze jest więc ten moment niepewności, czy osoba która nam się podoba czuje to samo.

Miłość rządzi się swoimi prawami

To bardzo trudne do ogarnięcia, ponieważ człowiek zakochany, kieruje się zupełnie innymi kryteriami i nie słucha głosu rozsądku. Miłość może sporo namieszać w życiu takiego człowieka, a także wiele zniszczyć także przyjaźni. Umysł kobiety może pewnych informacji nie przetrawić,a pojawiające się klapki na oczach, na pewno w tym nie pomagają.Dziewczyny zazwyczaj w uczuciach nie kierują się logiką czy rozsądkiem. W ten sposób bardzo często dochodzi do sytuacji, gdzie kobieta ostatecznie rozczarowuje się i na długi czas zamyka przed kolejnymi adoratorami. To z pewnością bardzo smutna sprawa, ponieważ jakby nie patrzeć uczucia łączą ludzi, podobnie jak ból po ich utracie. Należy więc bardziej naturalnie podchodzić do istoty samego związku. Aby coś stało się trwałe potrzeba czasu i obie strony muszą tego chcieć. Innego wyjścia tak naprawdę w tej sytuacji nie ma.

Miłość naturalna reakcja

Naturalne związki to takie, gdzie decyzja o miłości nie jest w żaden sposób wymuszona, tylko wynika z długości znajomości. Nawet gdy wszystko się układa to zawsze istnieje cień ryzyka, że faktycznie coś pójdzie nie tak. Nie ma związków idealnych i trzeba się z tym pogodzić. W niektórych przypadkach ludzie muszą się rozstać, aby każdy poszedł w swoją stronę, czasem nie ma innej opcji.W ten sposób można całkowicie wymazać kogoś z pamięci, lub przynajmniej spróbować, chodź nie jest to łatwa decyzja. Tak naprawdę decyzja o rozstaniu zakończeniu miłości nigdy nie jest łatwa do podjęcia, zawsze to powoduje dodatkowy ból i rozczarowanie.

Trudna decyzja

Inaczej to wygląda gdy dwie osoby chcą się rozstać i nie mają do siebie pretensji, ale rzadko się zdarza tak, aby dwie osoby wyraziły chęć całkowitego rozstania. Miłość nie jedno ma imię i właśnie dlatego, do związku należy podchodzić nieco z innej strony.W praktyce należy mieć świadomość, że związek to nie zabawa tylko prawie zawsze pojawiają się jakieś oczekiwania. To właśnie dlatego miłość jest taka nieogarnięta i nie sposób jest przewidzieć jak dana znajomość się potoczy, to zawsze jest pewna niewiadoma.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij