Zaczynasz powoli planować ten wyjątkowy dzień? Ślub i wesele to niezwykła okazja, do której trzeba się przygotować z dużym wyprzedzeniem. Nic dziwnego – każdy chce, aby to wydarzenie było jak wyjęte prosto z marzeń. Dlatego oczekiwanie na odpowiednią salę weselną, suknię i zespół nikogo wcale nie dziwi. Dostępne są zarówno miejsca oferujące cały pakiet, jak i takie, gdzie trzeba dodatkowo zamówić catering, tort i wodzireja.

W większych miastach najczęściej można już zdecydować się na całościową organizację. Jeśli chodzi o Białystok, to jednym z najlepszych wyborów na wesele jest Hotel 3 Trio, który ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu niezapomnianych wydarzeń.

Wyjątkowe sale weselne

W obiekcie dostępne są sale, które umożliwiają zaplanowanie wydarzenia na kilkaset osób. Dzięki temu można zaprosić nie tylko najbliższą rodzinę, ale także dalszych krewnych i znajomych, którzy później mogą spędzić noc w pokojach hotelowych. W salach można zaplanować dowolny układ stołów i zaplanować indywidualną dekorację razem z zespołem hotelowym. Klimatu nadają ogromne żyrandole, dzięki którym w całym pomieszczeniu migocze delikatne światło. Wnętrza sali w Hotelu 3 Trio można świetnie wykorzystać do wesela w stylu glamour, który jest niezwykle elegancki i stanowi ponadczasową klasykę.

Pyszna kuchnia

Niewiele osób wie, że to właśnie zamiłowanie do kuchni stoi za powstaniem Hotelu 3 Trio. Właściciele to miłośnicy dobrego jedzenia, którzy chcieli podzielić się swoją pasją z innymi. W końcu biznes rozwinął się w hotel, który dzięki temu oferuje jedną z najlepszych restauracji w mieście. To sprawia, że catering na weselu będzie bezbłędny – proponowane są specjalne menu, stoły tematyczne, a także tort z hotelowej cukierni! Wszystko to w jednym miejscu, co zaoszczędzi Parze Młodej dużo stresu i przygotowań. Warto przekonać się, z jaką fantazją do swojej pracy podchodzi szef kuchni 3 Trio i porozmawiać na temat indywidualnego menu na tę ważną okazję.

Noclegi

Organizacja wesela w hotelu ma ogromną zaletę w postaci miejsc noclegowych. Goście spoza miasta często nie mają dogodnego transportu, dzięki któremu wrócą spokojnie do domu. Dlatego warto zdecydować się na rezerwację pokoi dla tych, którzy przybywają z większych odległości. To zapewni komfort organizatorom oraz Gościom, którzy z pewnością będą wdzięczni za taką możliwość.

Indywidualne podejście

To, co pary cenią najbardziej w organizacji wesela w Hotelu 3 Trio, jest indywidualne podejście do każdej kwestii. Obsługa hotelowa od lat przygotowuje bajeczne przyjęcia i dobrze wie, czego na takim wydarzeniu nie może zabraknąć. Z uwagą słucha wytycznych i realizuje to, co zakochani sobie wymarzyli. Zapraszamy do kontaktu:

Hotel 3 Trio w Białymstoku

Sale weselne i oferta Hotelu 3 Trio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ