Kulki gejszy – jak ich używać?

Kulki gejszy to proste narzędzie złożone z dwóch kulek połączonych sznurkiem. Służą nie tylko do dawania rozkoszy podczas zbliżenia, ale również wzmacniają mięśnie pochwy. Jak ich prawidłowo używać?

Te niepozorne kulki mają długą tradycję stosowania. Podobno używano ich już w starożytności. Dziś stosowane są coraz częściej. Wiele kobiet nie wie jednak jak rozpocząć swoją przygodę z kulkami gejszy. Jak je aplikować? Jak używać? Jakie korzyści można osiągnąć z ich stosowania? Dziś postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

1. Przygotuj kulki

Przed użyciem kulek zadbaj o ich czystość. Umyj je dokładnie w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie wytrzyj do sucha. Pamiętaj również o dokładnym umyciu rąk.

2. Aplikacja

Unieś jedną nogę, a następnie włóż kulki – jedna po drugiej – do pochwy. Zrób to tak, jak zwykle wkładasz tampon. Możesz do tego celu użyć lubrykantu.

3. Ćwiczenia

Kiedy kulki znajdą się w pochwie, zacznij trening mięśni Kegla. Napnij mięśnie nóg, a po chwili także pochwy – będziesz miała wrażenie, że kulki ją wypełniają. Zaciskaj i rozluźniaj mięśnie. Rób to przez minimum 15 minut dziennie.

4. Kiedy kulka się wyślizgnie

Wystarczy ją umyć ciepłą wodą z mydłem i z powrotem umieści w pochwie.

5. Jakich kulek użyć?

Dla początkujących najlepsze będą kulki ze sztucznego tworzywa – są lżejsze i łatwiej utrzymać je w pochwie. Kulki metalowe mogą z niej szybciej wypaść, jeśli nie masz jeszcze dobrze wyćwiczonych mięśni Kegla.

6. Kulki podczas stosunku

Kulki stymulują ścianki pochwy, zwiększając doznania zarówno kobiety, jak i jej partnera. Dzięki nim pochwa zostaje szybciej nawilżona.

7. Seks analny z kulkami

Niektórzy preferują używanie kulek podczas seksu analnego. Dzięki sznurkowi, który łączy kulki można je bezpiecznie usunąć.

8. Efekt pobudzenia

Po włożeniu kulek do pochwy, złącz nogi i usiądź wygodnie na łóżku. Kiedy zaczniesz kołysać się na boki, kulki będą uciskać ścianki pochwy i mocno Cię pobudzą. Kulek można używać także podczas zabaw z wibratorem.

10. Jak wyjąć kulki?

Wyjmuje się je za pomocą specjalnego sznurka umieszczonego na końcu. Wystarczy lekko pociągnąć. Poczujesz opór. Kiedy kulki znajdą się tuż przy wejściu do pochwy postępuj tak, jakbyś wyjmowała tampon.

11. Problem z wyjęciem kulek

Jeżeli masz problem z wyjęciem kulek z odbytu, użyj lubrykanta. Postaraj się przeć jak podczas oddawania moczu – to powinno pomóc wydostać je z pochwy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij