Wiosna to pora roku, która wprowadza nas w dobry nastrój. To czas nadziei, energii, słońca, pachnącego zielenią powietrza, ciepłego deszczu… Dlatego zrzuć z siebie ponure odcienie garderoby i przygnębiający manicure. Wskocz w jasne ubrania i postaw
na radosne, soczyste paznokcie. Jakie kolory lakierów do paznokci wybrać w tym sezonie? Oto nasz skrót trendów, prosto ze światowych wybiegów.

Szalone kolory

Tej wiosny zapomnij o pastelach i nabierz trochę więcej odwagi.

Wskazówka! Zarażaj kolorem i pozytywną energią!

Kolory na paznokciach mają nam przypominać smaki landrynek i odcienie tropikalnych owoców: arbuza czy papai. Dozwolone są różne kombinacje. Głównymi kolorami sezonu wiosna 2017 jest kwaśna cytryna, oranż, fuksja i ostra zieleń.

Cytryna: mocno rzuca się w oczy. Nie jest to łatwy kolor… trzeba wiedzieć jak go nosić,
i nie tylko jeśli chodzi o kolor ubrania. Paznokcie w tym kolorze pasują każdej z nas, ważne jest jedynie to, aby wybrać odpowiedni odcień.

Oranż: neonowy pomarańczowy w kolorze papai zastąpi czerwony. Papaja kojarzy nam się z latem, ale już wiosną po nią sięgnij, bo ta barwa wywołuje uśmiech na twarzy.

Fuksja: soczysta fuksja #thinkpink wypiera przygaszony pudrowy róż. Noś ją nie tylko na ustach, paznokcie w kolorze fuksji to podstawa tej wiosny.

Zieleń: jaskrawy zielony #greenery będzie działał odświeżająco, jak widok świeżej trawy.

Proponujemy, abyś na każdy tydzień miesiąca wybrała inny kolor manicure’u. Kolejność nie jest istotna, najważniejsze żebyś pozostała w kolorystycznych trendach. Z tej bogatej palety barw lakierów do paznokci możesz wylosować ulubiony odcień na dany tydzień Jak wykonać manicure? Wszystkie paznokcie pomaluj na jeden wybrany kolor, nie kombinuj z łączeniem kilku odcieni naraz.

 

Szalone wzory

W tegorocznym sezonie wiosennym zapomnij o frenchu i klasycznej czerwieni.
Tu i teraz będą królowały esy-floresy, motywy kwiatowe, sztuka współczesna i mini abstrakcyjne postacie. Paznokcie mają wyglądać oszałamiająco i zwracać uwagę.

Naszym ulubionym wzorem jest #negative space – chodzi w nim o to, aby zostawić niepomalowany fragment płytki paznokcia, namalować ażurowe wzory na paznokciu pokrytym tylko odżywką, nieregularne kształty lub maziaje.

Wrażenie robią też koła i fale na paznokciach. Żeby uzyskać idealny kształt, zaznacz
na płytce obrys małymi kropeczkami, a następnie je połącz. Jeśli masz zbyt mało czasu, postaw na fale. Aby wykonać taki manicure sięgnij po trwałe i wysokiej jakości lakiery do paznokci. Jeśli masz dużą płytkę paznokcia, ta seria umożliwi Ci wykonanie perfekcyjnego manicure’u. Ma szeroki pędzelek i zapewniają pokrycie kolorem już po jednej warstwie. A co, gdy masz krótką i niewielką płytkę? Użyj lakieru do paznokci z serii Express Dry, który posiada wąski aplikator. Dzięki temu unikniesz zabrudzenia skórek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ