Inoa Blond Resist L’Oreal Professionnel w Salon Expert to gwarancja chłodnego blondu i odżywionych włosów, a wszystko to w czasie jednego zabiegu

Inoa Blond Resist L’Oreal Professionnel w Salon Expert to gwarancja chłodnego blondu i odżywionych włosów, a wszystko to w czasie jednego zabiegu

Zabieg Inoa wykonywany w Salon Expert to odpowiedź na kobiece pragnienie posiadania pięknego, głębokiego, ale jednocześnie chłodnego odcienia blondu. Farbowanie włosów nigdy nie było tak proste, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne. Wszystko to za sprawą farb do włosów bez amoniaku i niebywałej wiedzy kolorystów.

Inoa Blond Resist L’Oreal Professionnel jest dla ciebie, jeśli pragniesz włosów w odcieniu chłodnego blondu

Farbowanie włosów na blond nigdy nie należało do najłatwiejszych z kilku powodów. Farby przeznaczone do tego rodzaju zabiegów zwykle bazują na amoniaku i rozjaśniaczu, które są bardzo szkodliwe i zdecydowanie osłabiają kondycję naszych kosmyków. Mogą wysuszać i przyczyniać się do kruszenia, a nawet nadmiernego wypadania. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego produktu. Kolejny problem dotyczy uzyskania odpowiedniego odcienia i tonacji. Co to znaczy? Często zdarza się, że blond jest zbyt jasny (zbliżony niemal do białego) albo zbyt ciemny (wpadający w żółć lub rudość). Dodatkowo mogą pojawić się żółte refleksy, które skutecznie psują efekty całej koloryzacji. Oczywiście ciepły blond pasuje wielu kobietom, ale zdecydowanie szlachetniejszy i bardziej spektakularny jest ten w chłodnym odcieniu.

Farba Inoa została stworzona w oparciu o najnowsze technologie, dlatego jest nie tylko skuteczna, lecz także całkowicie bezpieczna, nie wpływa negatywnie na kondycję kosmyków i nie przyczynia się do ich przesuszania. Ten rodzaj koloryzacji L’Oreal nie zawiera amoniaku – bazuje na technologii olejowej. Do wyboru jest cała paleta chłodnych odcieni blondu, bez żółtych refleksów. Warto zaznaczyć, że chociaż Inoa jest bardzo łagodna, to jednak skutecznie pokrywa nawet sto procent siwych włosów, a koloryzacja jest trwała – jej efekty utrzymują się przez około sześć tygodni. Innowacyjność tego zabiegu nie polega tylko na pięknych odcieniach, ale przede wszystkim na wielu dobroczynnych właściwościach. Po farbowaniu włosy są odżywione, nawilżone, błyszczące i miękkie, co jeszcze bardziej podkreśla głęboki, jednolity kolor.

W trakcie konsultacji kolorysta zapozna się z naszymi oczekiwaniami i dobierze najlepszy odcień blondu Inoa L’Oreal, a dodatkowo zadba o kształt całej fryzury. Może na przykład podciąć końcówki lub wykonać bardziej spektakularne cięcie, jeśli klientka sobie tego życzy.

Odpowiednia pielęgnacja włosów po farbowaniu może znacznie wydłużyć efekty zabiegu

Chociaż Inoa Blond Resist ma działanie odżywiające i nawilżające, to jednak nie należy zaniedbywać kwestii dbania o wygląd i kondycję swoich włosów każdego dnia – aż do następnej wizyty w Salon Expert.

Nie wszystkie panie, które poddają się zabiegowi koloryzacji, pamiętają o tym, aby regularnie dbać o włosy również po wyjściu od fryzjera. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do sukcesu i powoduje, że kolor utrzymuje się dłużej, a kosmyki są w dobrej kondycji.

Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w kosmetyki przeznaczone właśnie do włosów po farbowaniu, a jeszcze lepiej, kiedy są to produkty specjalnie do blondu. Dlaczego ma to aż takie znaczenie? Regularna pielęgnacja z użyciem odpowiednich kosmetyków, przede wszystkim dba o kolor – podkreśla go, wydobywa świetliste refleksy, chroni przed płowieniem oraz wypłukiwaniem. Dodatkowo poprawia kondycję pasm, nawilżając je i odżywiając. Warto dbać o jak najlepszy wygląd, bo to właśnie on gwarantuje dobre samopoczucie i wysokie poczucie własnej wartości, a fryzura jest tym, na co zwracamy uwagę niemal w pierwszej kolejności.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij