Idź z duchem czasu. Do fryzjera i kosmetyczki umawiaj się przez Internet

Idź z duchem czasu. Do fryzjera i kosmetyczki umawiaj się przez Internet

Wertowanie kalendarza i męczące dzwonienie do salonów urody to już przeszłość. Teraz do fryzjera i kosmetyczki umówisz się online – wygodnie i bez wychodzenia z domu. Zastanawiasz się, ile firm udostępniło swoim klientom taką możliwość? Wiele! A blisko 30 000 znajdziesz na największej platformie do rezerwacji Moment.pl.

Umawiaj się 24/7

Z rezerwacjami internetowymi nie będziesz już ograniczona godzinami otwarcia salonu urody. Nie musisz wcześniej wychodzić z pracy ani marnować cennych przerw na to, aby zadzwonić do dobrej fryzjerki lub kosmetyczki. Po prostu umawiasz się gdzie i kiedy chcesz. Możesz to zrobić w domu, gdy wieczorem przeglądasz na komputerze wiadomości albo wykorzystać kilka chwil, gdy czekasz pod szkołą na to, aż dziecko wsiądzie po lekcjach do samochodu. Co ważne, rezerwacje dokonywane są w trybie natychmiastowym – termin zabukowany przez klienta zostaje automatycznie zsynchronizowany z elektronicznym terminarzem firmy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wizyta będzie aktualna.

Rezerwuj szybko i wygodnie

Umówienie wizyty z Moment.pl to błahostka. Zrealizujesz ją w trzech prostych krokach.

  1. Wyszukaj salon urody – w wyszukiwarce na portalu lub w aplikacji wybierz miasto, gdzie chcesz znaleźć specjalistę. Dodatkowo możesz określić również rodzaj zabiegu, którym jesteś zainteresowana, np. manicure hybrydowy. Po wciśnięciu przycisku „Szukaj” zyskasz dostęp do listy najlepszych salonów urody w swojej okolicy, na której szczycie znajdą się te najbardziej polecane przez klientów. Znajdź na niej firmę, która odpowiada Twoim wymaganiom.
  2. Wybierz usługę, pracownika i dogodny termin – Każdy salon urody na Moment.pl ma swoją wizytówkę. W jej obrębie znajduje się lista usług wraz z cennikiem. Wybierz na niej zabieg, którym jesteś zainteresowana i kliknij przycisk „Rezerwuj”. Następnie wskaż pracownika, który ma zrealizować usługę (możesz skorzystać także z opcji „Dowolny pracownik”) oraz znajdź dogodny termin.
  3. Potwierdź wizytę – Teraz wystarczy już tylko zalogować się do Moment.pl i zatwierdzić wybrany termin. Możesz zrobić to, korzystając z danych logowania do portalu lub loginu i hasła dostępowego do Facebooka.

Przypomnienia SMS

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć o planowanej wizycie w salonie urody? Nic dziwnego, w natłoku obowiązków łatwo pomylić daty. Z Moment.pl już nigdy nie przegapisz planowanego zabiegu. Wszystko dlatego, że dzień przed umówionym terminem otrzymasz wiadomość SMS z krótkim przypomnieniem.

Wiarygodne opinie

Czym kierować się przy wyborze salonu urody? Najlepszą gwarancją zadowolenia z usług będą pozytywne oceny innych klientów. Na Moment.pl pod każdą wizytówką firmy znajdziesz rzetelne komentarze. W przeciwieństwie do większości innych serwisów, opinie na portalu mogą pozostawiać jedynie osoby, które wcześniej odbyły wizytę w wybranym miejscu.

Największa baza salonów w sieci

Na platformie Moment.pl można rezerwować wizyty w ponad 30 000 salonach urody z całej Polski. Większość wizytówek to firmy z dużych miast, jednak na portalu ogłaszają się również specjaliści z mniejszych miejscowości.

Wygodna aplikacja mobilna

Na wizytę w salonie fryzjerskim lub gabinecie kosmetycznym umówisz się nie tylko za pomocą komputera. Możesz skorzystać również ze smartfona. Ściągnij bezpłatną aplikację, a rezerwacja wizyt stanie się jeszcze prostsza.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij