Wertowanie kalendarza i męczące dzwonienie do salonów urody to już przeszłość. Teraz do fryzjera i kosmetyczki umówisz się online – wygodnie i bez wychodzenia z domu. Zastanawiasz się, ile firm udostępniło swoim klientom taką możliwość? Wiele! A blisko 30 000 znajdziesz na największej platformie do rezerwacji Moment.pl.

Umawiaj się 24/7

Z rezerwacjami internetowymi nie będziesz już ograniczona godzinami otwarcia salonu urody. Nie musisz wcześniej wychodzić z pracy ani marnować cennych przerw na to, aby zadzwonić do dobrej fryzjerki lub kosmetyczki. Po prostu umawiasz się gdzie i kiedy chcesz. Możesz to zrobić w domu, gdy wieczorem przeglądasz na komputerze wiadomości albo wykorzystać kilka chwil, gdy czekasz pod szkołą na to, aż dziecko wsiądzie po lekcjach do samochodu. Co ważne, rezerwacje dokonywane są w trybie natychmiastowym – termin zabukowany przez klienta zostaje automatycznie zsynchronizowany z elektronicznym terminarzem firmy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wizyta będzie aktualna.

Rezerwuj szybko i wygodnie

Umówienie wizyty z Moment.pl to błahostka. Zrealizujesz ją w trzech prostych krokach.

  1. Wyszukaj salon urody – w wyszukiwarce na portalu lub w aplikacji wybierz miasto, gdzie chcesz znaleźć specjalistę. Dodatkowo możesz określić również rodzaj zabiegu, którym jesteś zainteresowana, np. manicure hybrydowy. Po wciśnięciu przycisku „Szukaj” zyskasz dostęp do listy najlepszych salonów urody w swojej okolicy, na której szczycie znajdą się te najbardziej polecane przez klientów. Znajdź na niej firmę, która odpowiada Twoim wymaganiom.
  2. Wybierz usługę, pracownika i dogodny termin – Każdy salon urody na Moment.pl ma swoją wizytówkę. W jej obrębie znajduje się lista usług wraz z cennikiem. Wybierz na niej zabieg, którym jesteś zainteresowana i kliknij przycisk „Rezerwuj”. Następnie wskaż pracownika, który ma zrealizować usługę (możesz skorzystać także z opcji „Dowolny pracownik”) oraz znajdź dogodny termin.
  3. Potwierdź wizytę – Teraz wystarczy już tylko zalogować się do Moment.pl i zatwierdzić wybrany termin. Możesz zrobić to, korzystając z danych logowania do portalu lub loginu i hasła dostępowego do Facebooka.

Przypomnienia SMS

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć o planowanej wizycie w salonie urody? Nic dziwnego, w natłoku obowiązków łatwo pomylić daty. Z Moment.pl już nigdy nie przegapisz planowanego zabiegu. Wszystko dlatego, że dzień przed umówionym terminem otrzymasz wiadomość SMS z krótkim przypomnieniem.

Wiarygodne opinie

Czym kierować się przy wyborze salonu urody? Najlepszą gwarancją zadowolenia z usług będą pozytywne oceny innych klientów. Na Moment.pl pod każdą wizytówką firmy znajdziesz rzetelne komentarze. W przeciwieństwie do większości innych serwisów, opinie na portalu mogą pozostawiać jedynie osoby, które wcześniej odbyły wizytę w wybranym miejscu.

Największa baza salonów w sieci

Na platformie Moment.pl można rezerwować wizyty w ponad 30 000 salonach urody z całej Polski. Większość wizytówek to firmy z dużych miast, jednak na portalu ogłaszają się również specjaliści z mniejszych miejscowości.

Wygodna aplikacja mobilna

Na wizytę w salonie fryzjerskim lub gabinecie kosmetycznym umówisz się nie tylko za pomocą komputera. Możesz skorzystać również ze smartfona. Ściągnij bezpłatną aplikację, a rezerwacja wizyt stanie się jeszcze prostsza.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ