Co daje połączenie serum i olejku w jednym produkcie? To naturalność i skuteczność olejowej kuracji, ale o jeszcze bardziej intensywnym działaniu i skoncentrowanym składzie. Poznaj Dove Regenerate Nourishment Serum-in-oil.

Najciekawsze z punktu widzenia skutecznej pielęgnacji są takie produkty, które łączą w sobie tylko to, co najlepsze. Taką taktykę podjęła marka Dove, czego efektem jest olejkowe serum Regenerate Nourishment 2w1. Łączy w sobie specyfikę dwóch odmiennych produktów i działa:

• naturalnie, łagodnie i na wiele sposobów jak olejek do włosów,
• intensywnie, dogłębnie i dzięki skoncentrowanej formule jak serum do włosów.

SKŁAD | DZIAŁANIE SERUM-IN-OIL

Olejek do włosów Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment to nie bez powodu połączenie odżywczej mocy olejku i regeneracyjnego działania serum. Unikatowa formuła sprawia, że jest nie tylko lepiej absorbowany przez włosy, ale również działa lepiej. Co znajduje się w składzie tego kosmetyku? Jak olejek Dove działa na zniszczone włosy?

Serum i olejek 2w1 Dove zawiera:

• olej kokosowy [zapobieganie utracie wody],
• olej palmowy [odżywianie i wygładzanie],
• olej słonecznikowy [potęgowanie blasku],
• olej ze słodkich migdałów [regeneracja].

Połączenie czterech doskonale pielęgnujących olejków sprawia, że Dove Regenerate Nourishment to silnie odbudowująca i wzmacniająca kuracja. Nawet najbardziej zniszczone pasma stają się dzięki niej gładkie i elastyczne. Olejek Dove Serum-in-oil eliminuje także problem puszenia się włosów, a także ochrania je przed kolejnymi uszkodzeniami.

Produkt nieodpowiedni dla osób, których włosy źle reagują na parafinę oraz silikony, ponieważ znajdują się dość wysoko w składzie.

Jak stosować olejek do włosów Dove Regenerate Nourishment?

Aplikacja jest bardzo prosta. Olejek można stosować zarówno na mokre, jak i suche włosy. W pierwszym przypadku potrzebne są 3 porcje, a w drugim tylko 1 porcja. Produkt należy nałożyć na włosy i delikatnie wetrzeć od połowy długości po końcówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ