Depilacja laserowa – zabieg, którego nie trzeba się bać

Nadmierne owłosienie spędza sen z powiek wielu kobietom. Częste golenie i depilacja woskiem czy za pomocą depilatora nie są w stanie zapewnić gładkiej skóry na zawsze. Jeśli niepożądane włoski bardzo Ci przeszkadzają wybierz się na depilację laserową. Jest to zabieg prosty a zarazem niezwykle skuteczny.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg wykonywany w salonach kosmetycznych przez wykwalifikowanych pracowników. Za pomocą urządzenia takiego jak np. laser LightSheer niszczony jest mieszek włosowy. Ten prosty zabieg pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia co najmniej na 10 lat, a w przypadku niektórych kobiet nawet na zawsze.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Podczas depilacji laserowej światło lasera wypala komórki w skórze odpowiedzialne za budowę włosa. Zabieg ten przeprowadzony nieumiejętnie może być dla kobiety bolesny, aczkolwiek należy zaznaczyć, że wykonywany przez wykwalifikowany personel wcale takim nie jest. Wiele urządzeń do wykonywania depilacji laserowej wyposażonych jest w specjalną część chłodzącą, która zmniejsza odczuwanie bólu. Warto też wspomnieć, że bardzo często przed zbiegiem skóra jest smarowana specjalnym kremem znieczulającym, co skutecznie zapobiega wszelkim dolegliwościom bólowym.

Czy depilacja laserowa jest niebezpieczna?

Sam zabieg depilacji w większości wypadków jest całkiem bezpieczny. Jeśli jest źle wykonywany istnieje możliwość uszkodzenia skóry, niemniej jednak zdarza się to niezwykle rzadko. Warto jednak wiedzieć, że światło lasera może negatywnie działać  na osoby cierpiące na nadwrażliwość na światło. Także osoby pobierające leki, których działanie ma wpływ na kolor skóry nie powinny decydować się na tego rodzaju zabieg. Wybierając się do na zabieg należy już kilka miesięcy wcześniej dokładnie dowiedzieć się w jaki sposób należy się do niego przygotować. Stosując się do wszystkich zaleceń można być pewnym, że depilacja będzie bezpieczna i skuteczna.

Gdzie można wykonać zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejszym zabiegiem kosmetycznym. Jest wykonywana w Centrum Depilacji Laserowej w Poznaniu, ale również w mniejszych salonach kosmetycznych na terenie całego kraju. Zanim jednak poddasz się zabiegowi najpierw dokładnie sprawdź czy wybrany salon kosmetyczny posiada odpowiedni sprzęt a wykonująca depilację kosmetyczka ma uprawnienia do wykonywania tego zabiegu.

Centrum Depilacji Laserowej
ul. Marcelińska 96c
60-324 Poznań

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij