Czy warto zdecydować się na powiększanie ust?

Powiększanie ust to zabieg, który od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Wykorzystywany w tym przypadku kwas hialuronowy jest substancją bezpieczną. Dodatkowo daje naprawdę doskonałe efekty. Co ciekawe, na jego stosowanie decydują się coraz częściej nie tylko kobiety, ale i mężczyźni.

Powiększanie ust krok po kroku

Podczas wizyty w gabinecie medycyny estetycznej powinna odbyć się konsultacja. Ważne jest to, aby jasno określić swoje oczekiwania. Pacjent musi wiedzieć też, w jaki sposób zabieg będzie wykonywany. Kwas hialuronowy jest w tym przypadku wprowadzany pod skórę w bardzo precyzyjny sposób, a potem rozprowadzany poprzez masaż. Nie każdy wie, że jest to substancja występująca naturalnie w ludzkim organizmie. Dlatego jest bezpieczna także dla alergików. Więcej informacji na temat powiększania ust znaleźć można m.in. na stronie https://www.ruczajclinic.pl/ – gabinetu, który proponuje taki zabieg.

Jakie korzyści daje zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust to zabieg, który ma całkiem sporo zalet. Pozwala na optyczne odmłodzenie ust i otaczającej je skóry. Niestety wraz z upływem lat pojawiają się w tym miejscu pionowe zmarszczki mimiczne zwane przewrotnie zmarszczkami palacza. Już około trzydziestego roku życia usta zaczynają tracić swoją jędrność i objętość. Opadają również ich kąciki. Twarz wygląda wówczas na zmęczoną. Zabieg powiększania ust może to zjawisko skutecznie odwrócić.

Co ciekawe, kwas hialuronowy nie tylko powiększa usta, ale i je nawilża. Taki zabieg wykonać można już około 35. roku życia w celu odświeżenia czerwieni wargowej. Takiego efektu niestety nie da się uzyskać, stosując jedynie balsamy nawilżające. Dodatkowo jest to dobry sposób na poprawienie jędrności ust.

Dlaczego warto zdecydować się na powiększanie ust?

Zabieg powiększania ust warto wykonać z wielu różnych względów. Ludzkie usta nie zawsze są idealne. Z czasem górna warga zaczyna zanikać. Dodatkowo u niektórych osób dysproporcje między wargą górną i dolną są dość spore. Nieinwazyjna korekta asymetrii jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Efekty zabiegu utrzymują się zresztą wiele miesięcy. Przy okazji można skutecznie powiększyć usta kwasem hialuronowym.

Powiększanie ust to zabieg, który pozwala na szybkie uzyskanie pełnych i jędrnych ust. To dobra propozycja dla kobiet, których usta są naturalnie wąskie i małe. Osoby niezdecydowane powinny pamiętać, że zabieg ten nie daje rezultatów nieodwracalnych. Dlatego nie należy się bać tego, że jest to decyzja na całe życie.

Czy powiększanie ust jest zabiegiem bezpiecznym?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest bezpiecznym sposobem na ich wymodelowanie oraz nadanie odpowiedniego kształtu. Zabieg ten wykonywany jest z użyciem sprawdzonych preparatów. Można go przeprowadzić w zasadzie u każdego. Jest tylko kilka przeciwwskazań np. ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, epilepsja czy bielactwo.

Kwas hialuronowy to bezpieczny wypełniacz, bo jest naturalnie obecny w organizmie człowieka. Jednak i tak po zabiegu powiększania ust warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim trzeba stosować się do zaleceń osoby go wykonującej. Przez około tydzień wcześniej nie można przyjmować leków przeciwzapalnych i hamujących agregację płytek. Z kolei po zabiegu nie jest wskazany duży wysiłek fizyczny. Zrezygnować trzeba też z sauny czy solarium. Przez kilkanaście godzin nie można poza tym nakładać makijażu i pić gorących napojów. Nie są to jednak duże wyrzeczenia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij